Bananki.pl – z czym to się je i dlaczego warto

Bananki.pl – z czym to się je i dlaczego warto

Pierwszym, który docenił wartość bananków był polski skoczek Adam Małysz. Doskonale wiedział, że jedzone razem z bułką są sposobem na sukces. Do tych bananków nie potrzeba jednak bułki: chcę Wam dzisiaj powiedzieć kilka słów na temat serwisu dla graczybananki.pl

zdobywaj bananki, bananki pl

Czym są bananki.pl

Wiadomo, że my, gracze, najchętniej pracowalibyśmy i zarabiali grając. Są jednostki którym się to udaje, jednak większości z nas gry raczej służą za rozrywkę przed lub po szkole lub pracy.
Co byście jednak powiedzieli, gdyby dało się grając, zarobić na nowe gry lub na ciekawe przedmioty premium w waszej ulubionej grze i to bez wydawania na nie choćby złotówki? Właśnie serwis bananki.pl daje Wam taką niesamowitą możliwość.

Ktoś pewnie zaraz powie „Hola hola, nie ma nic za darmo! Gdzie jest haczyk?” Otóż żadnego haczyka nie ma, ale też nic nie robiąc niczego nie dostaniemy. Tak więc co trzeba robić, zapytacie.
Grać! Grać do woli i wykonywać zadania w grach. Są to jak gdyby dodatkowe achievementy, które wyznacza Wam serwis bananki.pl, a w zamian ofiarowuje swoją walutę, czyli właśnie bananki.

Jak zacząć zdobywać bananki?

Wszystko zaczyna się od prostej rejestracji. Po utworzeniu konta, serwis od razu, na początku daje wam proste zadania do wykonania, tak żebyście mogli przyzwyczaić się do jego użytkowania. Następnie wybieracie grę, która Was interesuje, zakładacie w niej nowe konto i wykonujecie kolejne zadania, które wyznacza wam serwis bananki.pl
Wśród gier znajdują się bardzo popularne tytuły takie jak: World of Tanks, S.K.I.L.L., Ogame, Black Desert, Warframe, Paladins, League of Legends, Metin 2 czy wiele innych, tak więc wykonywanie zadań będzie sprawiać Wam mnóstwo przyjemności i nie będziecie narzekać na brak zabawy.

Każde wykonane zadanie potwierdzacie zrzutem ekranu na którym musi być widać Wasz nick i wykonane zadanie. W zamian otrzymujecie bananki w liczbie adekwatnej do wyznaczonego zadania. Oprócz samych gier mamy możliwość zdobywania bananków poprzez instalowanie różnych aplikacji na telefon (głównie gier), robiąc zakupy u partnerów serwisu, wykonując zadania reklamodawców czy polecając sam serwis bananki.pl
No dobrze, to macie już zdobyte trochę bananków i co dalej z nimi robić.

bananki, bananki czy warto

Po wybraniu gry otrzymujemy zadanie i czas jaki mamy na jego wykonanie.

Nagrody za bananki

Będąc w serwisie znajdziecie w nim zakładkę „Wydawaj bananki”.
Tutaj właśnie znajdują się wszystkie dostępne nagrody, które otrzymacie za bananki, zdobyte w wykonanych zadaniach. Wśród nich między innymi znajduje się sprzęt gamingowy taki jak klawiatury, myszy, podkładki, słuchawki, głośniki i różne inne akcesoria. Oprócz tego do zdobycia są również klucze do gier, doładowania Steam Wallet, czy karty pre-paid do: Steam, PaySafeCard, Amazon, Spotify, MediaMarkt i wiele innych nagród. Ponadto jest to świetny sposób na darmowe skiny CS GO. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

bananki pl sklep, nagrody

Nagród w sklepie nie brakuje i każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdy brakuje Ci bananków postaw na Bananabet!

Gdy zdobędziesz już jakąś pulę bananków, ale dalej brakuje ci trochę do upatrzonej nagrody możesz zawsze postawić na swoje szczęście. Wystarczy wziąć udział w losowaniu bananabet za znacznie mniejszą ilość bananków niż normalna cena przedmiotu.
O co tutaj chodzi? Otóż każdą nagrodę można kupić za bananki lub wziąć udział w jej losowaniu.

Najprościej będzie Wam to zrozumieć na poniższym przykładzie:
Podoba nam się jakiś skin do CS:GO, który jest warty 450 bananków. Bananabet daje nam możliwośc wzięcia udziału w losowaniu jeżeli wydamy na to 90 bananków czyli 1/5 wyjściowej ceny tego skina. Zatem klikamy chęć wzięcia udziału w losowaniu i czekamy, aż oprócz nas, jeszcze 5 innych użytkowników również będzie chciało spróbować swojego szczęścia. Gdy zbierze się łącznie 6 chętnych osób następuje losowanie i ktoś z tej szóstki wygrywa skin do CS:GO. Oczywiście możemy wygrać jak również i przegrać, ale jak to się mówi – jest ryzyko, jest zabawa 😉
Im bardziej wartościowe nagrody tym więcej osób bierze udział w losowaniu, ale i cena zakładu jest wówczas proporcjonalnie niższa.

bananabet, bananki.pl

Jak widać jest wielu chętnych do wzięcie udziału w losowaniu nagród.

Nadal brakuje Ci bananków?

Serwis wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i daje im możliwość dokupienia bananków za pomocą różnego rodzaju sprawdzonych i bezpiecznych kanałów płatności.
Dodatkowo jeżeli grasz w CS:GO i masz zdublowane i/lub nieużywane skiny do broni, to możesz je również wymienić na dodatkowe bananki, zasilając tym samym swoje konto.

Jak szybciej zdobywać bananki?

Werbując swoich znajomych! Po założeniu konta mamy dostępny w panelu swój reflink, za pośrednictwem którego możemy zapraszać naszych znajomych do zabawy. Za każdego nowego użytkownika dostajemy 10% zdobytych przez niego bananków oraz dodatkowe 200 bananków jeżeli będzie on aktywny. Zatem grajcie wspólnie i wykonujcie razem zadania, bo w końcu gry łączą, a nie dzielą, a dodatkowo przynoszą korzyści. Ponad to dla najlepszych bananko-zbieraczy przewidziane są dodatkowe nagrody za najlepsze wyniki w każdym miesiącu, dlatego warto się starać!

bananki, reflink, polec znajomego

Każdy znajomy, kolega, czy nawet nieznajomy, to zawsze kilkanaście bananków więcej na twoim koncie.

Jesteś może Youtuberem, masz własny portal lub fanpage, prowadzisz blog?

Reklamując serwis bananki.pl również możesz zdobywać dodatkową walutę na jeszcze lepszych warunkach!

Podsumowując banankowe szaleństwo

Jeżeli w swoim wolnym czasie lubisz grać i chcesz grając zdobywać różne atrakcyjne nagrody, to serwis bananki.pl jest miejscem stworzonym dla Ciebie. Dla każdego gracza to idealne miejsce do zgarnięcia wyjątkowych nagród poprzez to, co lubi najbardziej czyli granie w gry. Dlatego zachęcam Was do skorzystania i życzę udanej i owocnej zabawy.

Jeśli uważacie, że ten artykuł był dla Was pomocny i macie chęć dołączyć do mojej banankowej ekipy, to skorzystajcie z mojego reflinka przy rejestracji, bo dla Was to żadna strata, a dla mnie to zawsze kilka bananków więcej. W razie pytań zawsze służę pomocą.