Własne “Sanktuarium” – gaming room w naszym wykonaniu

Jak zapewne zauważyliście, przez ostatnie dwa miesiące byliśmy trochę nieobecni na blogu. Otóż ma to swoje podłoże w zmianie naszego lokum, remontem z tym związanym i kilkoma innymi sprawami.
Jednakże powoli wracamy do pisania i chcieli byśmy zacząć od pochwalenia się naszymi czterema ścianami, nad remontowaniem których spędzaliśmy ostatnio dużo czasu. Tak więc zapraszamy was do naszego gaming room’u!

14.07.11 gamer room 2.min

W końcu mogłem rozłożyć się z całym osprzętem na biurku 🙂 I chodź nie jest to jeszcze efekt końcowy jaki chce osiągnąć, to i tak jest już mi dość komfortowo 😉

14.07.11 gamer room 8.min

Inwestycja w lepszy niż standardowy fotel jest odczuwalna natychmiastowo. Po przerobieniu już kilkunastu foteli “za grosze”, powiedziałem sobie, że tym razem nie oszczędzę na komforcie pracy i własnym zdrowiu. Nie jest to co prawda szczyt moich marzeń, ale w końcu czuję, że siedzi mi się wygodnie 😉

14.07.11 gamer room.min

Oczywiście żeby wystrój był kompletny, to nie może zabraknąć ulubionych, klimatycznych elementów. Plakaty Nightshade są świetne i prezentują się naprawdę superaśnie na ścianach. Natomiast Wiedźmin to już zwykły sentyment do serii.

14.07.11-gamer-room-4

Oczywiście Ryta też ma swoje centrum dowodzenia światem, może nie tak zastawione jak moje ale jej zdecydowanie bardziej pasuje minimalistyczne podejście do sprawy, chodź już zapowiedziała mi nadchodzące zmiany. Aż strach się bać 😉

14.07.11 gamer room 3.min

Nie mogło też zabraknąć miejsca dla znajomych. którzy by chcieli do nas wpaść w odwiedziny. Nieduża kanapa idealnie się wpasowała w kształt pokoju zostawiając nadal sporo wolnego miejsca do zabawy z Kinectem. A ściany wiadomo, nie mogą być gołe 😉 Kogoś może zastanawiać co robi tu plakat z filmu Czarnobyl. No cóż, mimo że film do najlepszych nie należał, to i tak darzę go sympatią za podjęty temat i nastrój, który utrzymuje się przez początkową cześć filmu. Poza tym sam plakat jest bardzo spoko.

14.07.11 gamer room 7.min

Małe zaplecze gastro na czas spotkań ze znajomymi albo do relaksu poza pecetem lub przy filmie 😉

14.07.11-gamer-room-6.min

14.07.11-gamer-room-5.min

14.07.11 gamer room 4

Także moi drodzy, spodziewajcie się w najbliższym czasie nowych materiałów, bo mamy już kilka pomysłów, których realizacji nie możemy się doczekać. Bądźcie z nami, dajcie znać znajomym i piszcie jak wam się podoba nasze nowe lokum 😉 Do odczytania!