Geek’phone czyli etui na telefon dla prawdziwych fanów!

Geek’phone czyli etui na telefon dla prawdziwych fanów!

Weekendy to czas, kiedy bez żadnych wyrzutów sumienia mogę oddać się przyjemności czyszczenia linii na Summoner’s Rift. Tak, wiem – to niby najgorszy czas ze względu na wolne od szkoły, ale kiedy termometr pokazuje 41,4C i większość “gimbów” korzysta z ostatnich ciepłych dni, gra to sama przyjemność. Oczywiście, przez 45 minut rozgrywki praca nie daje o sobie zapomnieć i podczas gdy ekran smutno zmienia się na czarno-biały,  ja szybko zerkam na swojego smartfona, patrząc na nieskończoną ilość powiadomień. Lubię ładne rzeczy, więc etui na telefon to obowiązkowy zakup zaraz po telefonie, ale dziś naszła mnie ochot na case z jakaś postacią z gier. Po dwóch kubkach kawy i z opuchniętym od scrollowania palcem, znalazłam kilka, które mogłyby trafić w każdy geekowski gust.

1.Etui na telefon z postaciami z gier komputerowych

Oczywiście, nie mogło zabraknąć tutaj motywów z mojego ukochanego LoL’a, choć Mario z jabłuszkiem też prezentuje się bardzo ładnie. Widziałam kilka z nich na mieście i wymiana uśmiechów z ich posiadaczami jest bezcenna.

etui-na-telefon-gry-komputerowe-hasztag

2. Etui na telefon z postaciami z filmów

Jeżeli macie odwieczny dylemat moralny pomiędzy Batmanem a Supermanem (#teambatman), to bez wyrzutów sumienia możecie skusić się na case z Gwiezdnych Wojen i nikt na tym nie ucierpi. Moim faworytem są zdecydowanie herby domów z Game Of Thrones – już czekam na kolejny sezon (jeszcze tylko 13 odcinków i dowiem się kto nie umrze i zajmie Żelazny Tron).

 

etui-na-telefon-z-filmów

3. Etui na telefon 3D, silikonowe

Moja ulubiona kategoria etui a telefon. Dlaczego? Bo to najbardziej bezpieczne case’y ever! Telefon spada (oczywiście niechcący) na ziemie i odbija się o gumowe uszka Pikachu albo o pelerynę Dartha Vadera i da tam – nic! Żadnej ryski, czy pęknięcia. Oczywiście nie polecam nosić ich w kieszeni – chyba, że decydujecie się na etui w kształcie pistoletu.

gumowe-etui -3d-na-telefon-hasztag

 

4. Etui na telefon Hasztag.pl!

W naszym sklepie można już kupić etui na telefon z naszymi grafikami lub dodanymi przez Was. Więc jeżeli czekacie na case’y z niezniszczalnych materiałów i szybką wysyłką – zapraszamy!

etui-na-telefon-hasztag

 

Obserwujcie naszego fanpage’a na Facebooku, tam codziennie porcja smacznych linków i najświeższe inf dotyczące nowości w sklepie. A jeżeli macie ochotę zobaczyć, jakie etui na telefon wybrałam – wpadajcie na mojego Instagrama.

Zapisz